KOMUNIKAT

 

Informujemy, że każdy uczeń przychodząc do szkoły winien posiadać obuwie zamienne i zmieniać je w szatni. Od najbliższego poniedziałku (19 września br.) dokonywana będzie kontrola obuwia zamiennego.

 

 

Informacja w sprawie ubezpieczenie uczniów od NNW

W związku z pojawiającymi się pytaniami i wątpliwościami odnośnie ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków uczniów tzw. NNW informujemy, że gimnazjum posiada ubezpieczenie i możliwość ubiegania się przez rodziców o odszkodowanie. Jednak by rodzice mogli się o takie odszkodowanie ubiegać wypadek winien się zdarzyć wyłącznie na terenie szkoły lub zajęć organizowanych przez szkołę oraz być wynikiem szkody zawinionej przez szkołę.

 

Wypadki uczniów (np.: zwichnięcia, skręcenia podczas zajęć wychowania fizycznego powstałe wskutek zderzenia uczniów) nie podlegają możliwości ubiegania się o ww. odszkodowanie, bo nie były zawinione przez szkołę.

 

Informujemy również, że część rodziców postanowiła ubezpieczyć swoje dzieci od następstw nieszczęśliwych wypadków. Propozycja, którą wybrali to oferta firmy COMPENSA do wysokości sumy ubezpieczenia 10.000,00 zł przy jednorazowej składce 38,00 zł. Jeśli są Państwo zainteresowani przystąpieniem do proponowanej polisy, którą zawierać będzie z ubezpieczycielem jeden z rodziców w imieniu pozostałych, prosimy o kontakt z p. Iloną Wrótniak-Terlecką, pedagogiem gimnazjum w terminie do 28 września br. (środa).

Już niedługo...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Powoli kończy się budowa naszych nowych boisk. Pozostały jeszcze roboty wykończeniowe, instalacja urządzeń (kosze, bramki, słupki do siatkówki), parking, kosmetyka i odbiór. Będzie gdzie ćwiczyć i pograć w koszykówkę, piłkę ręczną, nożną, siatkówkę (również plażową), tenisa ziemnego. Pobiegać na bieżni wokół boiska i 100 metrowej, skakać w dal...

 

 

Integracja klas pierwszych

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek 15 września br. odbyło się ognisko integracyjne klas pierwszych. Spotkaliśmy się na basenie na Wólce Profeckiej, uczniowie, rodzice i wychowawcy klas. Był międzyklasowy mecz siatkówki plażowej, gry i zabawy oraz pieczenie kiełbasek. Spędziliśmy miło czas również na rozmowach i to było naprawdę fajne popołudnie. Dziękujemy wszystkim i... do następnego spotkania.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

Ognisko klasy 2A

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Nowy rok szkolny rozpoczęliśmy od ogniska integracyjnego w Oblasach. Gościli nas u siebie rodzice Wiktorii Piotrowskiej, a na wycieczkę z nami wyruszyła również pani Grażyna Wrótna. Wiktoria przygotowała dla wszystkich zadania ukryte w terenie, a dla zwycięzców - nagrodę. W ognisku i na grillu upiekliśmy kiełbaski i inne wiktuały, zagraliśmy w piłkę nożną i zrobiliśmy krótką wyprawę do pobliskiego lasu. Pogoda nam dopisała i już planujemy następną wyprawę!

Jolanta Żmudzka

 

 

Nowości

Mija pierwszy tydzień nowego roku szkolnego. Choć trudno było wrócić do szkoły po wakacyjnym wypoczynku i zabrać się do pracy, powoli wchodzimy w codzienny rytm zajęć. W tym roku postanowiliśmy dać odpocząć telefonom komórkowym podczas lekcji. Po dzwonku na lekcję uczniowie wkładają je w bezpieczne miejsce :-)


lightbox lightbox 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tymczasem szkolne boisko nabiera kolorów.

 

lightbox lightbox

Nowy rok szkolny rozpoczęty

 

 

 

 

 

Rozpoczęliśmy rok szkolny 2016/2017. Uczniowie spotkali się z wychowawcami, otrzymali plan lekcji oraz garść niezbędnych informacji. Towarzyszy nam jednak niepokój wobec zmian, które zapowiada MEN...

 

Mimo wszystko... życzymy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom powodzenia, radosnych chwil, wytrwałości i spokojnej pracy.

coś się kończy, coś się zaczyna... czyli zakończenie roku i pożegnanie Absolwentów

 

 

Dziennik elektroniczny

Dziennik elektroniczny

 

Instrukcja pierwszego logowania

Katalog biblioteki szkolnej

Zegar
Kalendarz

Antoni Feliks Czapla

Projekt

KAMIENIE PAMIĘCI

Linki


 

images/men.gif

 

 

 

 

 

Nasze prace

Czarek Kustra - Pastelowy Czarodziej

 

Rysunki Mateusza Kiryłowicza

 

Rysunki Sandry Podstawek

 

Prace Krzysztofa Żywko

 

Prace Emilii Saran

 

Origami modułowe

 

 

 Rysunki Sary Superson

 

 Rysunki Maćka Korczaka

 

 

Rysunki Emilki Gawrylak

 

Fotografie Amadeusza Górskiego

 

 

Rysunki Ady Śliwczyńskiej

Mapa satelitarna
[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )