Organizacja wycieczki do Warszawy

 

 

Informujemy, że wyjazd uczniów z klas 3A, 3B i 2B na wycieczkę do Warszawy 12 lutego br. (piątek) o godz. 620 spod budynku szkoły. W trakcie wycieczki jest przewidziany czas na posiłek.

 

Planowany powrót ok. godz. 2400 pod budynek szkoły, w związku z tym, prosimy rodziców o zapewnienie bezpiecznego powrotu uczniów do domu po wycieczce.

 

 

Adrianna Kosmala - Laureatką konkursu

Z wielką radością informujemy, że nasza uczennica Adrianna Kosmala z klasy 3A została laureatką XII WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU LITERACKIEGO

Na konkurs wpłynęło łącznie 307 zestawów prac dotąd niepublikowanych i nienagradzanych w innych konkursach. Uczestnicy mogli zgłosić dwa wiersze lub opowiadanie związane z tematem „Dom”. Ada napisała dwa wiersze. W dniu 1 kwietnia 2016 r. o godz. 11.00 w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej im. H. Łopacińskiego w Lublinie odbędzie się uroczystość rozdania nagród połączona z promocją wydawnictwa zawierającego nagrodzone i wyróżnione prace.

 

Serdecznie  gratulujemy Adzie ogromnego sukcesu  !!!

 

Plakat konkursowy ze strony WOK Lublin i lista laureatów

Warsztaty z filcowania

 

 

Od sześciu lat tradycyjnie organizujemy w naszym gimnazjum warsztaty „Kreatywne filcowanie”. W tym roku zaprosiliśmy uczniów puławskich szkół podstawowych do wspólnego rękodzieła. W ubiegły poniedziałek 1 lutego 2016 r. odwiedzili nas uczniowie z SP1, SP2, SP3, SP4 i SP11. Uczestnicy warsztatów opanowali technikę filcowania na mokro, wykonali kilka kulek filcowych oraz obserwowali jak je połączyć w oryginalny breloczek przy aktywnej pomocy gimnazjalistów. Dziękujemy uczniom szkół podstawowych za zaangażowanie i zapraszamy na kolejne spotkania oraz na zajęcia rękodzielnicze organizowane w naszej szkole, a naszym uczniom podziękowania za pomoc i wsparcie.

 

 

 

Więcej zdjęć znajduje się w naszej GALERII!!!

Kiermasz

 

21 grudnia ub. roku w naszej szkole odbył się kiermasz bożonarodzeniowy, na którym uczennice gimnazjum sprzedawały ciasta i ciastka oraz własnoręcznie wykonane dekoracje świąteczne.

Ze sprzedaży słodkich wypieków oraz ozdób bożonarodzeniowych prowadzonej przez grupę p. Ilony Wrótniak – Terleckiej uzyskano 280 zł. Pieniądze zostaną przeznaczone na pomoc uczniom z naszego gimnazjum znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej.

Ze sprzedaży dekoracji świątecznych, biżuterii i ciasteczek grupy rękodzielniczej prowadzonej przez p. Hanię Bilotserkovets i p. Jolę Żmudzką uzyskano 255,43 zł. Pieniądze zostaną przeznaczone na organizację warsztatów filcowania oraz na zakup materiałów do wykonania ozdób wielkanocnych.

Wypoczynek za granicą w ferie zimowe

Zbliżają się powoli ferie zimowe, które w br. szkolnym w województwie lubelskim będą w terminie 15-28 lutego. W związku z możliwym planowaniem wypoczynku feryjnego zorganizowanego jak i indywidualnego poza granicami kraju, a jednocześnie z możliwością wystąpienia zagrożeń zamachami terrorystycznymi, również w krajach europejskich, zachęcamy do zapoznania się  z komunikatem Lubelskiego Kuratora Oświaty.

 

http://www.kuratorium.lublin.pl/?akc=akt&op=szcz&id=7597 

Kiermasz Bożonarodzeniowy

 

Zapraszamy 21 grudnia br. (poniedziałek) już od 800 na kiermasz, który usytuowany będzie w szkolnej szatni. Będzie można posilić się ciastkiem, napić herbaty, nabyć drobnostki świąteczne wykonane przez naszych uczniów.

Dziennik elektroniczny

Dziennik elektroniczny

 

Instrukcja pierwszego logowania

Katalog biblioteki szkolnej

Zegar
Kalendarz

Linki


 

images/men.gif

 

 

 

 

 

Nasze prace

Prace Krzysztofa Żywko

 

Prace Emilii Saran

 

Origami modułowe

 

 

 Rysunki Sary Superson

 

 Rysunki Maćka Korczaka

 

 

Rysunki Emilki Gawrylak

 

Fotografie Amadeusza Górskiego

 

 

Rysunki Ady Śliwczyńskiej

Mapa satelitarna
[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )